Забудьте про “котиків” і “зайчиків”: які компліменти не можна говорити своєму чоловіку

Головна Сторінка » Забудьте про “котиків” і “зайчиків”: які компліменти не можна говорити своєму чоловіку

Похвалу і компліменти люблять не тільки жінки, а й чоловіки.

Подібні знаки уваги надають впевненості, зміцнюють почуття власної гідності, піднімають самооцінку, пише ukr.media.

Ось тільки слова для цих цілей треба вибирати акуратніше. Універсальними будуть приємні фрази про традиційні чоловічі якості силу, розум, твердість характеру. Також доречне захоплення досягненнями в професії.

А ось слів “розумник” і “молодець” краще уникати. Вони ставлять чоловіка в дитячу позицію, адже колись так говорила їм мама або вчитель у школі. Також такі оцінки не дають конкретики у чому саме молодець?

Не варто зловживати й ласкавими прізвиськами “зайчик”, “котик”. Сюсюкання вказує на інфантильність та емоційну незрілість людини, яка у своєму мовленні постійно використовує зменшувальні форми слова. Вживання їх може дратувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Важке дихання та стогін: що чоловіки хочуть чути під час сексу

Також не обирайте для компліментів слизькі теми. Наприклад: “Лисі чоловіки такі привабливі!”

Ще одна серйозна помилка говорити компліменти, тільки коли хочете щось отримати: “Ти в мене такий щедрий, а мені хочеться нову сумочку”. Чоловіки прекрасно зчитують споживчу позицію і розуміють, що в разі відмови можуть зустріти розчарування, образу або злість.

Вміти фліртувати з чоловіком – головне правило спокуси. Важливо це робити скрізь, завжди й у будь-якому настрої.

Не втрачайте можливості кинути багатозначний погляд, злегка спровокувати чоловіка на людях, торкнутися його, взяти за руку, ніжно погладити його по плечу. Голос тіла скаже за вас більше, ніж довгі бесіди.