fbpx

Задача від Путіна: в ГУР пояснили підвищену інтенсивність боїв на Донбасі

Головна Сторінка » Задача від Путіна: в ГУР пояснили підвищену інтенсивність боїв на Донбасі

Інтенсивність боїв на сході України є спробою реалізації задачі російського президента щодо захоплення східних областей України.

Задача від російського диктатора Володимира Путіна захопити Донбас до березня, заявив у п’ятницю представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Лютий-березень ми очікуємо дуже активних подій. Задача від Путіна захопити Донбас до березня. Нічого не вийде. Ці дати вже багато разів переносились. Та інтенсивність, яку ми зараз спостерігаємо на Донбасі, це спроба реалізації цих планів. Не рахуючи втрати в живій силі та техніці”, ідеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Диктатура в Росії набирає обертів: дослідження The Economist

Ворог спробує виконати завдання диктатора.

“Тому так, найближчим часом будуть активні події. Але й українські Сили оборони не чекають, склавши руки”, зазначив представник воєнної розвідки України.

Російський диктатор Володимир Путін вкотре дав своїм окупаційним військам дедлайн на захоплення Донбасу. Тепер він хоче, аби росіяни вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей до березня. Путін уже не вперше встановлює дедлайн для захоплення українських територій.

Росіяни полюбляють гучні дати, тому новий наступ до роковини початку вторгнення цілком ймовірний. Метою окупантів може стати чергова спроба вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

Generated by Feedzy