Загарбники просунулися біля Куп’янська – ISW

Головна Сторінка » Загарбники просунулися біля Куп’янська – ISW

Російські загарбники ведуть активні штурмові дії на Куп’янському напрямку та здійснюють інтенсивні обстріли.

Війська РФ дещо просунулися на лінії Куп’янськ-Сватове на південний схід від Куп’янська. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Відео з геолокацією, опубліковане 18 січня, показує, що російські війська просунулися в лісовому масиві на схід від Табаївки, що приблизно за 25 км на південний схід від Куп’янська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Локальні операції на всій лінії фронту: аналітики розкрили плани РФ

За совами представника Сухопутних військ ЗСУ підполковника Володимира Фітьо, останніми днями російські війська посилили атаки вздовж лінії Куп’янськ-Лиман і просуваються вперед.

Російські та українські джерела також повідомили про позиційні бої на північний схід від Куп’янська в районі Синьківки та Петропавлівки та на південний схід від Куп’янська в районі Табаївки.

Українські війська нещодавно відновили обмежені позиції на лінії Куп’янськ-Сватове на південний схід від Куп’янська. На кадрах з геолокацією, опублікованих 19 січня, видно, як українські війська атакують російські позиції на схід від Берестового. Це змушує російські війська відступити далі на схід від Берестового.

Російські та українські сили повідомили, що позиційні бої тривали поблизу Сватового, особливо біля Берестового та Макіївки.

Протягом минулої доби на фронті відбулося 103 бойових зіткнення. Українські війська відбили близько сотні ворожих атак, повідомив вранці 20 січня Генштаб ЗСУ.

На Куп’янському напрямку українськими захисниками відбито 12 атак ворога в районах населених пунктів Синьківка, Петропавлівка, Табаївка та Берестове Харківської області. На Лиманському напрямку українські воїни відбили 10 атак окупантів біля Тернів, Ямполівки, Верхньокам’янського Донецької області та ще 15 атак в районах Серебрянського лісництва, Білогорівки Луганської області.