Загибель Частякова: заступнику вручили підозру

Головна Сторінка » Загибель Частякова: заступнику вручили підозру

Службовці Державного бюро розслідувань повідомили про підозру старшому помічнику заступника головнокомандувача ЗСУ, який подарував гранати загиблому Геннадію Частякову.

Його підозрюють у придбанні, зберіганні, носінні та збуті вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, передає ДБР.

“Встановлено, що офіцер набув без відповідного на це дозволу вісім ручних універсальних наступально-оборонних гранат DM 51A2 та приніс їх до свого службового кабінету. Згодом він упакував шість з них у подарунковий дерев’яний ящик та поклав туди пляшку міцного алкоголю. Цей ящик він подарував військовослужбовцю Геннадію Частякову з нагоди його дня народження. Цими діями офіцер фактично вчинив збут вибухових пристроїв”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загибель Частякова: ДБР розглядає чотири версії

Ще дві гранати він зберігав у шафі у своєму робочому кабінеті. Їх забрали поліцейські.

Джерела “Української правди” кажуть, що йдеться про Олега Тимченка.

Йому загрожує до семи років позбавлення волі.

6 листопада у результаті підриву невідомого вибухового пристрою у селі Чайки на Київщині загинув військовий майор Геннадій Частяков, який працював помічником головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Колега подарував йому на день народження набір з бойовими гранатами.

Його 13 річний син тяжко поранений, його госпіталізували.

Залужний вже відреагував на трагедію. Назвав це невимовним болем і важкою втратою для Збройних сил України і для нього особисто.