fbpx

Загинув художник-декоратор фільму “Памфір”

Головна Сторінка » Загинув художник-декоратор фільму “Памфір”

На фронті загинув український художник Володимир Чорний. Раніше він працював над декораціями для фільму “Памфір” Дмитра Сухолиткого-Собчука.

Чоловік загинув 9 травня. Про це в соцмережах повідомила партнерка художника Олена Білецька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Він казав: не сумуйте” на фронті загинув спортсмен Олег Сірий

“Моє серце вирвали… я кричала, не вірила, не віддавала його, боролася з реальністю.. та це нічого не змінило.. Ти загинув Коханий Героєм, в бою з росіянами. О 5-тій годині ранку 9-того травня”, написала вона.

Жінка розповіла, що художник пішов на фронт добровольцем. Хоча міг “відлиняти”, адже його документів у військоматі не було.

“Але ти не міг стояти осторонь, коли на твій дім напали, не міг закривати очі коли вбивають і нищать. Ти став Супервоїном, ходив сам на позиції. Проводив по найнебезпечнішим місцям військових, смаляв по ворогу, витягав поранених побратимів з поля бою, та добре заливав лою за комір росіянам. Звільняв наші міста”, написала Білецька.

Також про його смерть повідомили творці драми “Памфір”.

“Невимовна втрата у нашій команді фільму. У російсько-українській війні загинув Володимир Чорний талановитий українських митець, художник-декоратор фільму “Памфір”. Все, що ви бачили у кадрі стрічки було створено також і руками Володимира. …Вічна пам’ять Герою!”, – йшлося у повідомленні.

“Немає слів. Спочивай Володимир Чорний. Ти був один з самих надійних людей. Як сказав твій колега, в пам’яті залишиться тільки хороше. В пам’яті про тебе, тільки світлі моменти. Герою Слава”, написав у Facebook режисер “Памфіра” Дмитро Сухолиткий-Собчук.

На загибель Чорного також відреагував його колега, художник Антон Логов.

“Ми разом навчались в Академії Мистецтв у Києві. Володя був дуже дружньою і веселою людиною. Він постійно всім намагався підняти настрій… Він кумедно танцював і співав. Любив подорожувати з карематом. Він був філософом, художником, дослідником і мабуть трохи “буддистом” в гарному значенні цих слів. Він був Людиною, яка відгукується на проблеми інших та допомагає. Війна все змінила. Війна вибиває землю з-під ніг. Війна краде Найкращих”, – написав Логов.

“Памфір” – український художній фільм 2022 року режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука. Це історія про мешканця Буковини Леоніда, який отримує прізвисько “Памфір”, коли починає заробляти на контрабанді. Повернутися до незаконного доставлення посилок через кордон із Румунією він змушений після того, як набирає боргів. Наживає нових ворогів інших контрабандистів, які побудували навколо цього цілу систему та не терплять конкурентів. У Памфіра немає виходу, крім як кинути виклик цій системі.

Фільм вийшов в український прокат 23 березня 2023 року.

Після світової прем’єри його дебютний повнометражний ігровий фільм “Памфір” відібрали до програм більш ніж 40 фестивалей із 25 країн світу. У листопаді стрічка вийшла в прокат у Франції, також права на покази купили Канада, Італія, Польща, Швейцарія, країни Балтії та інші країни.

Generated by Feedzy