Захарова зганьбилася заявою про “неадекватність” Борелля

Home Новини звідусіль Захарова зганьбилася заявою про “неадекватність” Борелля

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки України зібрав добірку фейків, маніпуляцій і дезінформації, які російські окупанти створили на ранок 6 лютого.

Прессекретарка міністерства закордонних справ Російської Федерації Марія Захарова поширила чергову маніпуляцію щодо війни в Україні, повідомила у понеділок пресслужба ЦПД в Telegram.

“У мене великі сумніви щодо адекватності глави дипломатії Євросоюзу Жозепа Борреля. Військові країн-членів ЄС уже давно відправлені до України. І у вигляді інструкторів, і у вигляді спецслужб, і у вигляді найманців. Причому їхня відправка почалася задовго до 2022 року”, заявила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захарова розродилася новою брехнею про Україну та полк “Азов”

Тим часом у міністерстві оборони РФ заявили, що Київ нібито планує влаштувати в Краматорську керований підрив будівель місцевих наркологічного та онкологічного диспансерів з метою звинувачення Росії у скоєнні воєнних злочинів. Це фейк, попереджає РНБО.

Дезінформацію поширив також американський журналіст Крістофер Роуч у статті для The American Greatness:

“Західна зброя не допоможе Києву, який перебуває на межі поразки. Зараз стан справ в Україні нагадує те, що відбувалося в нацистській Німеччині 1944 року. Тоді Третій рейх зіткнувся з нестачею населення та економічної могутності для протистояння Великій Британії, США та СРСР”.

Раніше прессекретарка міністерства закордонних справ Російської Федерації Марія Захарова поширила чергову дезінформацію про безпеку в Європі.

Відправлення військових країнами Євросоюзу в Україну не стояло і не стоїть на порядку денному. Інакше ЄС вступив би у війну, наголосив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель. Однак, за його словами, військовослужбовці європейських країн беруть участь у підготовці військових ЗСУ, зокрема екіпажів західних танків.