fbpx

Західний фронт принесе в Україну мокрий сніг та опади

Головна Сторінка » Західний фронт принесе в Україну мокрий сніг та опади

18 листопада до України наблизиться атмосферний фронт із заходу.

Він принесе до західних і північних областей опади у вигляді дощу й місцями мокрого снігу, який о цій сезонній порі – нормальне явище, повідомила синоптикиня Наталка Діденко у Facebook.

“Цей мокрий сніг завтра буде маленьким за територією, бо ймовірний лише в північних районах – Чернігівщині, Київщині, Сумщині – і в Карпатах. Але все ж цей мокрий сніг заявить, що з нашим кліматом поки що все більш-менш зрозуміло й усе відбувається за календарем”, – ідеться в повідомленні.

Схід, центральна частина й південь завтра ще побудуть без опадів. Температура повітря найближчої ночі буде низькою, -3…11°С. Минулої ночі навіть на Київщині було -11°С. Завтра вдень в Україні очікується +2…8°С.

У столиці в четвер збільшиться хмарність, ввечері буде дощ, на півночі Київщини можливий мокрий сніг. Вночі -5°С, завтра вдень +3°С.

“19-20 листопада погода в Україні буде переважно некомфортною. Такою, як ми й уявляємо собі листопад – опади й холодний поривчастий вітер. Очікується переважно дощ, бо трохи потепліє лише на крайній півночі й у Карпатах – місцями з мокрим снігом”, – додала синоптикиня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні пануватиме справжній холод: оновлений прогноз

Погода в Україні в листопаді буде зимовою. А в грудні очікується “плюс”. На Святого Миколая 19 грудня очікують короткотривале зниження температури. Кінець грудня здивує українців денним теплом і нічними морозами.