Захист України на першому місці – ЗСУ відповіли футбольному клубу, гравця якого “забрали прямо з вокзалу”

Головна Сторінка » Захист України на першому місці – ЗСУ відповіли футбольному клубу, гравця якого “забрали прямо з вокзалу”

7 травня футбольний клуб “Хуст” з однойменного міста Закарпатської області, який грає у Першій лізі чемпіонату України з футболу, заявив, що працівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки “забрали” гравця клубу Миколу Сираша “прямо з міського вокзалу” і доставили до ТЦК.

Оперативне командування “Захід” Збройних сил України відреагувало на заяву клубу.

“В той час, коли сотні видатних спортсменів у лавах Сил оборони героїчно борються з агресором, інколи ціною власного життя, м’яко кажучи, дивним є намагання футбольного клубу зробити своїх гравців привілейованими порівняно з іншими громадянами України і ставити інтереси футбольного клубу над захистом країни”, – сказали у ЗСУ.

Перед цим клуб заявив, що Сирошу “на момент затримання виповнилося 25 років” і звинуватив ТЦК у “незаконному утриманні людей”.

Також “Хуст” заявив, що “звʼязок з футболістом відсутній”, а “Чемпіонат України на грані зриву”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Воєнний стан та мобілізацію в Україні продовжено – Рада ухвалила рішення

“Вболіваємо за український футбол, але захист України ставимо на перше місце”, – прокоментувало заяву клубу оперативне командування “Захід”.

“Коментуючи емоційний допис від футбольної команди “Хуст”, зазначимо, що процес бронювання і отримання відстрочки від мобілізації строго регламентований. Якщо у спортсмена нема законних підстав і належним чином оформленого бронювання, він може підлягати призову за мобілізацією”, – сказали.

“Тільки разом ми переможемо в цій війні”, – наголосило командування.

Доповнюється.