Залізниця до Криму через Азовське узбережжя, яку будує РФ, вразлива для ударів ЗСУ – британська розвідка

Головна Сторінка » Залізниця до Криму через Азовське узбережжя, яку будує РФ, вразлива для ударів ЗСУ – британська розвідка

Російський диктатор Володимир Путін 18 березня заявив про будівництво залізничної гілки від Ростова-на-Дону на півдні Росії через тимчасово окуповані території України до Криму.

Перша ділянка залізниці нібито відновлює доступ до Бердянська, однак існуюча залізниця проходить через територію, яка вразлива для українських високоточних ударних систем великої дальності. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Twitter.

Нова залізнична гілка на південь від Донецька довжиною маже 60 км будувалася вісім місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ пояснили, чому РФ почала бити по енергетичних об’єктах України навесні

“Це майже напевно один із найбільших інфраструктурних проектів, які Росія здійснила на тимчасово окупованих територіях України, і відновлює залізничне сполучення, яке було перервано через бойові дії за межами Донецька”, – йдеться у зведенні.

При цьому розвідка вважає, що однією з цілей РФ буде підтримка активності у Маріуполі. У Міноборони Британії заявили, що росіяни, ймовірно, захочуть відновити Азовсталь та інші об’єкти, які зруйнували у 2022 році.

Російський президент Володимир Путін заявив, що залізниця між Ростовом-на-Дону та окупованими Маріуполем і Бердянськом уже працює.

Але знімки з космосу показують, що залізниця ще не готова.

Колії мають пройти по узбережжю Азовського моря й стати альтернативою для Кримського мосту.