Залужний поскаржився на Офіс президента – ЗМІ

Головна Сторінка » Залужний поскаржився на Офіс президента – ЗМІ

Під час візиту міністра оборони Сполучених Штатів Америки Ллойда Остіна йому озвучили, що Україна потребує 17 млн снарядів.

А для деокупації всієї території України потрібно сил і засобів на $350-400 млрд. Про це з посиланням на одного із високопосадовців Сил оборони повідомила “Українська правда”.

Крім того, за словами джерела, Остін розповів, що головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний скаржився йому на втручання Офісу президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залужний вперше поговорив телефоном із новим головою Об’єднаного комітету начальників штабів США

“Остіну озвучили потребу у 17 мільйонів снарядів. Він, м’яко кажучи, здивувався, бо в усьому світі не зібрати стільки снарядів”, – сказав співрозмовник.

“Остін потім нам же розказував, що Залужний скаржився, як йому заважають, що Офіс не такий, той не такий, інший не такий. Ну ясно, що й президент про такі розмови дізнався. І вони не сприяють довірі”, – також сказав співрозмовник.

В ОП хвилюються, що звільнення Залужного посприяє його політичній кар’єрі, пише ЗМІ.

“Співрозмовники в оточенні Зеленського, на Банковій це чудово розуміють, тому значна частина команди президента Володимира Зеленського категорично проти відставки нинішнього головкома”, – повідомила “Українська правда”.

20 листопада Ллойд Остін приїжджав у Київ, зустрівся із президентом Володимиром Зеленським. США надаватиме Україні безпекову допомогу, необхідну для захисту від російської агресії, сказали згодом у Пентагоні.

Через два дні відбулася 17-а зустріч Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”. Сформували коаліцію наземних засобів протиповітряної оборони.