Залужний розповів про план ЗСУ американському генералу

Головна Сторінка » Залужний розповів про план ЗСУ американському генералу

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

Говорили про обстановку на фронті, подальші плани ЗСУ щодо визволення української території, і про можливі дії противника. Про це Залужний повідомив у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти нажахані та роздратовані приїздами Сирського на фронт Череватий

“Приділили увагу питанню постачання озброєння, військової техніки і боєприпасів. Серед пріоритетних потреб далекобійні снаряди. Поінформував про масовані ворожі атаки крилатими і балістичними ракетами, ударними безпілотниками та керованими авіабомбами. Важливо працювати над посиленням протиповітряної оборони України за рахунок додаткових систем та винищувачів F-16”, вказав він.

Залужний та Міллі домовилися підтримувати діалог і надалі.

Міністерство внутрішніх справ країни-агресорки Російської Федерації оголосило у розшук головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Також росіяни оголосили у розшук командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського.

Оголошенням в “розшук” Валерія Залужного і Олександра Сирського окупанти хочуть урівняти їхні злочинні дії з нашими оборонними і здійснити психологічний тиск та деморалізацію ЗСУ, написала в Telegram заступниця міністра оборони Ганна Маляр.