Замах на Зеленського: у Білому домі зробили заяву

Головна Сторінка » Замах на Зеленського: у Білому домі зробили заяву

Підготовка вбивства президента Володимира Зеленського є дуже тривожною новиною.

У цій справі затримали двох полковників Управління державної охорони сказала прессекретарка Білого дому Карін Жан-П’єр під час брифінгу, передає “Укрінформ”.

“Це, безумовно, дуже тривожна новина, і звісно, ми раді, що потенційній спробі вбивства президента вдалося запобігти”, – заявила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія розганяє новий фейк про Зеленського і США

Жан-П’єр додала, що США проігнорували “інавгурацію” Володимира Путіна через агресію РФ проти України.

Речниця наголосила, що це Росія почала вторгнення в Україну та вдається до жорстких репресій всередині країни, а також до “агресивних дій” за кордоном.

Контррозвідка та слідчі СБУ зірвали плани ФСБ з ліквідації президента України та інших представників вищого військово-політичного керівництва держави.

Троє агентів РФ готували вбивство Володимира Зеленського. Затримали двох полковників УДО.

Реалізувати плани мала агентурна мережа, яку завчасно викрила Служба безпеки України за сприяння керівництва Управління державної охорони. До складу мережі, діяльність якої ФСБ керувала з Москви, входили двоє полковників УДО, які зливали секретну інформацію РФ. Ворог активно розробляв плани із ліквідації Зеленського. Одним із завдань агентурної мережі був пошук виконавців серед військових, наближених до охорони президента, котрі б могли взяти главу держави в заручники, а згодом його вбити.