Зараз Росія намагається знищити українців, як і під час Голодомору – Зеленський перед самітом НАТО

Головна Сторінка » Зараз Росія намагається знищити українців, як і під час Голодомору – Зеленський перед самітом НАТО

Президент України Володимир Зеленський перед самітом НАТО у Вашингтоні вшанував пам’ять українців, чиї життя забрав Голодомор 1932-33 років.

Глава держави з дружиною Оленою Зеленською відвідали Меморіал жертвам Голодомору в Україні.

Меморіал створила поряд із будинком Конгресу у 2015 році архітекторка українського походження Лариса Курилас.

“На ньому – колоски пшениці. Саме такої, яку більшовицька влада відбирала в українських селян, прирікаючи їх на голодну смерть”, – сказав Зеленський.

“Зараз, коли чергова російська імперія намагається знищити українців, нам важливо зберігати пам’ять про попередні спроби. Бо Україна нині боронить не лише сучасність, а й історичну справедливість”, – заявив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві зросла кількість загиблих внаслідок російської ракетної атаки

“Голодомор 1932-1933. У пам’ять про мільйони невинних жертв штучного голоду в Україні, спланованого та вчиненого сталінським тоталітарним режимом”, – каже напис на Меморіалі українською та англійською мовами.

Сьогодні президент України Володимир Зеленський прибув до Сполучених Штатів для участі у саміті Північноатлантичного альянсу. Очікується, що на полях заходу Зеленський зустрінеться із президентом США Джозефом Байденом.

8 липня Зеленський перебував із візитом у Варшаві. Із прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском підписав двосторонню безпекову угоду між державами.