Заробляє $180 тис. за рік. 23-річна британка проміняла кар’єру лікаря на контент для дорослих

Головна Сторінка » Заробляє $180 тис. за рік. 23-річна британка проміняла кар’єру лікаря на контент для дорослих

Британська модель 23-річна Мерседес Валентайн заробляє понад $180 тис. за рік на еротичному контенті. В університеті жінка вивчала нейронауку, але відмовилась від кар’єри лікаря заради роботи в секс-індустрії.

Вона має генетичне захворювання синдром Елерса-Данлоса. У Валентайн гнучні суглоби, еластична й крихка шкіра, пише таблоїд dailystar.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Лікує” клієнтів розмовами і своїм тілом. Румунська психологиня заробляє $6 тис. за місяць на контенті 18+

Блогерка почала танцювати на пілоні, щоб зміцнити тіло, але це повністю змінило її життя. Тепер вона створює контент для дорослих і заробляє на цьому статки.

“Успіх був досить миттєвим за п’ять місяців я заробила шалено багато грошей. Я роблю багато звичайних речей, але людям подобається в мені те, що я справді спортивна”, пояснила модель.

На початку цього року блогерка зізналася, що витратила гроші на свою першу велику покупку автомобіль марки Mercedes.

Додала, що відтоді, як перейшла на платформу 18+, стала “набагато впевненішою”, а її батьки-католики також навчилися розуміти вибір професії жінки.

Популярна блогерка Тіуна Райлі відмовилася від низькооплачуваної роботи санітарки і тепер заробляє статки, показуючи свої груди в Інтернеті та продаючи фанатам поношену білизну. Раніше жінка виконувала брудну роботу, поки чекала початку навчання для отримання кваліфікації медсестри.