Заробляє тисячу доларів за тиждень. 23-річна медсестра прибирає у будинках голою

Головна Сторінка » Заробляє тисячу доларів за тиждень. 23-річна медсестра прибирає у будинках голою

Американська медсестра 23-річна Ембер Пейдж заробляє тисячу доларів за тиждень працюючи покоївкою топлес. Жінка прибирає в будинках, оголюючи груди.

Клієнти платять їй по $200 на годину. Раніше Пейдж брала участь у конкурсах краси, тому їй легко роздягатися перед людьми, пише Daily Star.

“Коли я пішла на національний конкурс, там було ще 50 дівчат з усіх куточків США, і всі ми були голі одна перед одною. До цього просто звикаєш”, пояснила Ембер.

Жінка каже, що завжди чесна зі своїми начальниками й розповідає про позаштатну роботу.

“На останній роботі я сказала їм: “Я просто хочу повідомити вас, перш ніж взяти мене на роботу, маєте знати, що мої еротичні фотографії є на обкладинках журналів. Крім цього я маю також клінінгову компанію, згадувала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заробляє $180 тис. за рік. 23-річна британка проміняла кар’єру лікаря на контент для дорослих

Більшість керівників не проти її діяльності, за умови, якщо Пейдж не роздягатиметься на роботі.

Працюючи медсестрою, Ембер не розповідає людям про свою кар’єру покоївки топлес. Але іноді її впізнають.

“Один із помічників агентства дивився на мене, і не міг зрозуміти, звідки мене знає, а потім раптом каже: “Ти з TikTok”. Я відповіла: “Тихіше. Давай не говоритимемо про це”.

Незважаючи на те, що робота в секс-індустрії приносить Пейдж тисячі доларів на місяць, вона не планує найближчим часом кидати кар’єру медсестри. В майбутньому жінка планує відкрити власну практику психічного здоров’я.

Популярна блогерка Тіуна Райлі відмовилася від низькооплачуваної роботи санітарки і тепер заробляє статки, показуючи свої груди в Інтернеті та продаючи фанатам поношену білизну. Раніше жінка виконувала брудну роботу, поки чекала початку навчання для отримання кваліфікації медсестри.