fbpx

Заступник Буданова про деокупацію Криму: це не буде просто, вони захищатимуться до кінця

Головна Сторінка » Заступник Буданова про деокупацію Криму: це не буде просто, вони захищатимуться до кінця

Росія під час очікуваного контрнаступу Сил оборони України буде захищати окупований Крим “до кінця”.

Водночас “жест доброї волі” загарбників на півострові можливий. Про це повідомив заступник начальника Головного управління воєнної розвідки генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв’ю телеканалу “Київ”.

За його словами, звільнення Криму залежатиме від низки факторів. По-перше, як буде спланована українська операція з деокупації півострова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Росія готується до нашого контрнаступу на трьох напрямках” Павло Лакійчук

“По-друге, який буде моральний стан російських військовослужбовців. Якщо там буде паніка і всі почнуть тікати, то можливий “жест доброї волі”. Але це не буде дуже просто, тому що вони вважають Крим останньою фортецею і будуть намагатися захищати півострів до кінця”, підкреслив Скібіцький.

Він зазначив, що до осені 2022 року окупанти не приділяли особливої уваги обороні Криму.

Однак після успіху української армії на Харківщині, Херсонщині, а далі удари по військових об’єктах та дії руху спротиву у Криму змусили загарбників “взятися за голову”. Росіяни почали зводити укріплення, зміцнювати узбережжя тощо.

Раніше керівник ГУР Кирило Буданов стверджує, що вже навесні 2023 року українські військові увійдуть в Крим та звільнять його від окупантів.

Тепер Буданов каже, що для таких дій є ще достатній проміжок часу. Головний розвідник стверджує, очікуваний контрнаступ йде за чітким планом та графіком.

Generated by Feedzy