Завершення війни РФ проти України вирішуватиметься на наступному саміті миру – Шольц

Головна Сторінка » Завершення війни РФ проти України вирішуватиметься на наступному саміті миру – Шольц

Наступний саміт миру має відбутися за участі Росії.

Саме там вирішуватиметься завершення повномасштабної війни РФ проти України. Про це в інтерв’ю німецькому каналу ZDF заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц.

За його словами, у Швейцарії має бути закладений фундамент для того, щоб говорити про мир за межами тих питань, про які йтиметься на саміті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сигнал Путіну: Шольц прокоментував рішення G7 щодо російських активів

Шольц розповів, що головними темами у Швейцарії будуть питання повернення викрадених Росією дітей, захист атомних електростанцій і запобігання використанню ядерної зброї.

“Але головне питання, звичайно, полягає в тому, як можна досягти чесного і справедливого миру. В кінцевому підсумку має відбутися конференція і мирні переговори, які також працюватимуть на користь України”, – зазначив канцлер.

За словами Шольца, тоді це також залежатиме від залучення Росії.

Так звана “мирна пропозиція” російського диктатора Володимира Путіна з ультимативними вимогами до України має на меті відволікти увагу світу від Глобального саміту миру у Швейцарії, вважає канцлер Німеччини Олаф Шольц.

За його словами, Путін таким чином показав, у чому він насправді зацікавлений – в класичному імперіалістичному захопленні територій.