fbpx

Завтра в Україні домінуватиме циклон

Головна Сторінка » Завтра в Україні домінуватиме циклон

Завтра в Україні домінуватиме циклон, який прийде з південного заходу.

Він принесе дощі на Черкащину, Полтавщину, Кропивницький з районами, Миколаївщину, Херсонщину, частину Дніпропетровщини та у Крим, повідомляє синоптикиня Наталка Діденко у Facebook.

“Антициклон, підібгавши хвоста, піде собі на північний схід. Періодичні дощі ймовірні в Одеській області. Волога погода переважатиме завтра також у прикарпатських областях, у Карпатах – із снігом”, – ідеться у повідомленні.

13 жовтня на Житомирщині, Київщині, Чернігівщині, Вінниччині – більша ймовірність щільних хмар, аніж опадів. У більшості областей переважатиме холодна погода, із максимальною температурою у межах +8…12°С. А ось у східних областях та на Запоріжжі середа передбачається найтеплішою в Україні, до +13…18°С. Саме ця частина країни опиниться у теплому секторі циклону. Очікується сильний вітер.

На Київ завтра набіжить щільна осіння хмарність. Суттєвих опадів не передбачається. Температура у столиці вночі досягатиме +4…7°С, а вдень становитиме +9…11°С.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні кардинально зміниться погода: де пройдуть дощі

Жовтень 2021 року буде холодним. Очікуються заморозки, буде чимало й дощових днів. 12-19 жовтня буде похмуро і холодно, а з 14 жовтня почнуться заморозки. 20, 22-23 і 26 жовтня дощитиме, а з 27 жовтня і до кінця місяця буде сухо й холодно.