fbpx

Зберегти молодість та красу: у яких випадках необхідно поспішити до косметолога

Головна Сторінка » Зберегти молодість та красу: у яких випадках необхідно поспішити до косметолога

Питання здоров’я та збереження молодості організму є дуже важливим та актуальним для сучасних людей. Нині, дивлячись на перехожих, важко вгадати їхній справжній вік. Часто здається, що людині не більше 35 років, хоча насправді майже 50. Секрет молодого вигляду надзвичайно простий корисна їжа, спорт і регулярне відвідування косметолога.

Як вважають фахівці “Косметології Si” послуги косметолога це не лише для жінок середнього та старшого віку. Їх потребують більшість людей, навіть підлітки.

Навіщо косметолог людям молодого віку?

Юним особам варто звернутися до фахівця як тільки з’являться висипання, чорні цятки, почервоніння або подразнення шкіри. Подібні проблеми виникають через гормональні перебудови організму. Грамотний косметолог не буде втручатися у природні процеси, що відбуваються в дермі та епідермісі, а підкоригує реакцію шкіри на гормональні зміни, а також підбере правильний догляд для шкіри обличчя.

Косметологічні послуги для підлітків:

чистка обличчя;

пілінг;

лікування акне та інших висипів;

маски для обличчя.

Навіщо косметолог чоловікам?

Чоловіки часто теж мають проблеми зі шкірою. По-перше, часте гоління спричиняє постійні подразнення обличчя та шиї, лущення. По-друге, чоловіча шкіра товстіша, щільніша та жирніша, тому схильна до висипань, зморшок та мімічних заломів. Догляд за обличчям обмежується лише вмиванням з милом, що інколи лише погіршує ситуацію.

Косметологічні послуги для чоловіків:

чистка обличчя;

пілінг;

лікування висипань або усування наслідків висипань;

мезотерапія (підшкірні ін’єкції вітамінів, пептидів, амінокислот та гіалуронової кислоти);

лазерна епіляція як альтернатива голінню.

Навіщо косметолог молодим жінкам?

Для дівчат, яким за 20 років, похід до косметологів є обов’язковим. Якщо немає проблем зі шкірою, то не забуваємо, що перші ознаки старіння обличчя з’являються вже після 25. Чим краще подбаємо про шкіру наперед, зокрема, наситимо вітамінами, мінералами, колагеном, гіалуроновою кислотою, тим молодший матимемо вигляд у 45 та 55 років.

Косметологічні послуги для жінок:

чистка обличчя;

пілінг;

лікування висипань або усування наслідків висипань;

мезотерапія;

ін’єкції ботулотоксину, диспорт (допомагають розладити зморшки та мімічні заломи);

лазерна епіляція;

плазмотерапія або ендорет (підшкірні ін’єкції плазмою для омолодження та лікування шкіри);

біоревіталізація (ін’єкції гіалуроновою кислотою для відновлення в’ялої, тьмяної, сухої шкіри);

доглядові процедури, масаж.

З необхідними процедурами для здоров’я шкіри розібралися. Тепер питання в тому, як знайти хорошого фахівця, який їх зробить. Понад 30 різних послуг для молодості та здоров’я шкіри може запропонувати професійна косметологія у Львові “Косметології Si”, зокрема й усі ті, що перерахували вище. Працюють понад сім років, використовують лише сучасне сертифіковане обладнання та косметичні засоби. Новим клієнтам пропонують безкоштовну консультацію лікаря-косметолога, який визначить тип шкіри, допоможе скоригувати харчування, аби не було висипань, підбере засоби для щоденного догляду та призначить необхідні процедури. Детальніше з послугами “Косметології Si” можна ознайомитися на їхньому офіційному сайті.

Generated by Feedzy