fbpx

Зеленська зізналася, що зробить у першу чергу після завершення війни

Головна Сторінка » Зеленська зізналася, що зробить у першу чергу після завершення війни

Перша леді України Олена Зеленська розповіла, що зробить у першу чергу після завершення війни.

Дружина президента також зізналася, що не може поки думати про своє життя, бо в країні триває війна. Про це вона розповіла в інтерв’ю Die Zeit.

“Я не можу по-справжньому думати про те, як я живу, відколи почалася війна. Мені для цього не вистачає спокою й тиші, а коли на мить все замовкає, я надто виснажена, щоби слухати себе”, розповіла вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дуже імпонує” Клопотенко розкрив секрети роботи з Оленою Зеленською

Дружина Володимира Зеленського розповіла, що не прагне, аби її життя у майбутньому ставало ще більш відкритішим для людей.

“Я не хочу бути центром трагічної, драматичної історії. Я не знаю, чи ви це зрозумієте, але я не хочу, щоб моє життя згодом було відкрито для широкого загалу, і люди жаліли мене. Я не хочу бути жертвою”, зізналася перша леді.

Також вона поділилася планами після війни.

“Я б сіла в машину одна, без охоронців, без усіх людей, які мене постійно супроводжують. Я б просто поїхала за місто. І дуже голосно увімкнула б музику. Тоді зупинилася б десь у гарному місці й просто дивилася на краєвид доти, доки я хочу. Звичайно, спочатку я б вимкнула мобільний телефон”, розповіла Зеленська.

6 лютого перша леді України Олена Зеленська відзначила день народження, дружині президента виповнилося 45 років.

Олена Зеленська стала першою в історії дружиною лідера держави, яка виступила з промовою у Конгресі США. Закликала надати Україні системи протиповітряної оборони.

Зустрілася у Білому домі із президентом США Джозефом Байденом.

Також виступила у парламенті Великої Британії. Зустрілася з королем Карлом ІІІ, британським прем’єром Ріші Сунаком і його дружиною Акшатою Мурті.

Закликала британський парламент та уряд стати лідерами у створенні спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України.

Generated by Feedzy