Зеленський: мої п’ять років ще не закінчилися

Головна Сторінка » Зеленський: мої п’ять років ще не закінчилися

Президент Володимир Зеленський, оцінюючи п’ять років перебування на посаді, сказав, що через воєнний стан його термін ще не закінчився.

Про це глава держави сказав в інтерв’ю Reuters, повідомила “Українська правда”.

Журналіст запитав у Зеленського, як на його думку він впорався зі своєю роботою протягом п’яти років президентства, на що той відповів: “Мої п’ять років ще не закінчилися, через воєнний стан вони продовжуються”.

“Я не можу оцінювати свою діяльність. Це просто не дуже етично. Я думаю, що погляд завжди справедливий десь збоку і я не буду сперечатися з цим поглядом і не збираюся. Справедливість вона завжди десь посередині”, – сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС схвалив конфіскацію російських активів. Мільярди євро підуть на ЗСУ

Зеленський додав, що радий бути президентом такого народу, який не “обернувся спиною” і прийняв виклики, які йому випали.

“Я пишаюсь, що я президент України, ось моє ставлення до цих п’яти років”, – сказав глава держави.

Володимир Зеленський переміг на виборах у 2019 році попереднього президента Петра Порошенка з результатом 73,22% голосів виборців. Порошенко тоді отримав 24,45% голосів.

Конституція говорить про те, що президент продовжує виконувати повноваження до вступу на пост новообраного президента, сказав народний депутат Федір Веніславський.