Зеленський може вдруге виїхати за кордон для зустрічі з Байденом та Дудою – ЗМІ

Головна Сторінка » Зеленський може вдруге виїхати за кордон для зустрічі з Байденом та Дудою – ЗМІ

Президент Володимир Зеленський наприкінці лютого може зустрітися з американським та польським колегами Джо Байденом та Анджеєм Дудою.

Зустріч може відбутися у Польщі, пише місцеве видання Dziennik Gazeta Prawna з посиланням на дипломатичні джерела в Україні.

За неофіційною інформацією, зустріч може статися приблизно у річницю повномасштабної війни в Україні. Поки для візиту розглядаються міста Варшава та Жешув.

“Президент України представить мирний план і скличе міжнародну конференцію щодо України”, йдеться в матеріалі.

За даними видання, мирний план буде складатися з 10 пунктів. До нього увійдуть питання створення міжнародного трибуналу для військових злочинців, а також нові гарантії безпеки для України в рамках євроатлантичних інститутів.

Імовірна поїздка українського лідера за кордон стане другою від початку повномасштабного вторгнення Росії. Вперше Зеленський покинув Україну 21 грудня 2022 року вирушив у Сполучені Штати Америки з робочим одноденним візитом.

У Вашингтоні президент провів переговори, зокрема, з Байденом, дав спільну з ним пресконференцію та виступив перед Конгресом США.

Дорогою додому Зеленський зустрівся із президентом Польщі.

Доповнюється…