Зеленський найближчим часом збирається відвідати Вірменію

Головна Сторінка » Зеленський найближчим часом збирається відвідати Вірменію

Президент України Володимир Зеленський найближчим часом збирається відвідати Вірменію.

Дата візиту остаточно не підтверджена. Про це повідомляє вірменське медіа Factor.am з посиланням на джерело.

Наразі ведуться переговори з українською стороною щодо термінів поїздки. Очікується, що Зеленський буде в Єревані в березні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вірменія стала одним із хабів, через які Росія обходить санкції

Тимчасовий повірений у справах України у Вірменії Валерій Лобач не підтвердив, але й не спростував цю інформацію.

Коли його спитали, про можливий вплив російсько-української війни на Південний Кавказ, він відповів: “Насправді зараз є багато що сказати, але я поки нічого не можу сказати. Через кілька днів ви почуєте новини. Зі свого боку скажу, що Україна готова підтримати Вірменію. Не розкриваючи дужок… ви побачите через кілька днів”, – сказав він.

На запитання журналіста, чи має він на увазі можливий візит Зеленського, Валерій Лобач відповів, що весна принесе багато позитивних подій у Вірменію .

Вірменія призупинила свою участь в Організації договору про колективну безпеку.

Прем’єр країни Нікол Пашинян в інтерв’ю телеканалу France 24 заявив, що Вірменія заморозила участь в ОДКБ, де домінуючу роль відіграє Росія.

Він зазначив, що особливо стурбований викраденням російськими солдатами у Вірменії російського дезертира Дмитра Сетракова. Його депортували до Росії.

Водночас політик додав, що питання про закриття російської військової бази у Вірменії наразі не стоїть на порядку денному.