Зеленський прокоментував заяву Трампа про закінчити війну за добу

Головна Сторінка » Зеленський прокоментував заяву Трампа про закінчити війну за добу

Президент України Володимир Зеленський хотів би почути план кандидата у президенти Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа щодо закінчення війни за 24 год.

Якби такий план був дієздатний, то Зеленський був щасливим. Про це глава держави сказав в інтерв’ю німецькому телеканалу ARD.

Журналістка нагадала про заяву Трампа. Він сказав, що у випадку перемоги на виборах зможе закінчити війну в Україні за 24 год. Запитала, чи довіряє Зеленський Трампу хоча б на 24 сек.

“Ну, я поспілкуюсь з ним. Я людина абсолютно відверта і я точно зможу це сказати після зустрічі. І я скажу вам чесно – якщо його формат або його формула призведе до миру, і йому справді достатньо 24 години, то я буду дуже щасливим президентом. Дуже щасливим”, – відповів Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше зброї дальнього ураження і не тільки: Міноборони про результати “Рамштайну-18”

Президент сказав про втрати на війні.

“Тому що я знаю, скільки за одну добу ми втрачаємо людей. Я знаю, скільки це коштує. Тому я буду щасливий, якщо хтось покаже, як закінчити війну за 24 години”, – заявив Зеленський.

Сказав, що не розмовляв про це з Трампом. Востаннє Зеленський спілкувався із Трампом, коли той був президентом США.

Президентські вибори у США заплановані на 5 листопада, вони стануть 60-ми виборами президента. Виборці оберуть колегії виборщиків, які через 41 день, у грудні 2024 року мають обрати президента та віцепрезидента. Також відбудуться вибори до обох палат Конгресу: Палати представників і третини Сенату.