fbpx

Зеленський призначив генерала Галушкіна командувачем сил тероборони ЗСУ

Головна Сторінка » Зеленський призначив генерала Галушкіна командувачем сил тероборони ЗСУ
Президент Володимир Зеленський призначив командувача Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Ним став бойовий генерал Юрій Галушкін. Указ від 1 січня опублікували на сайті глави держави.

У 2001-2002 роках Галушкін був учасником міжнародної миротворчої операції в Косові (Союзна Республіка Югославія).

З 2014 року брав участь у складі сил та засобів, які залучаються до Антитерористичної операції (Операції об’єднаних сил) на території Донецької та Луганської областей.

З червня 2014 року до січня 2015-го виконував обов’язки командувача Високомобільних десантних військ, які на той час входили до складу Сухопутних військ Збройних Сил України.

Після того як Високомобільні десантні війська стали окремим родом військ ЗСУ, Юрій Галушкін був призначений заступником командувача.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лавров зробив вражаючі заяви щодо Донбасу: подробиці

З грудня 2019 року він проходив службу на посаді головного інспектора Міністерства оборони України, а з середини 2020 року – заступника головного інспектора.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі бригадний генерал Юрій Галушкін нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів.

З 1 січня 2022 року вводиться в дію Закон України “Про основи національного спротиву”, відповідно до якого провідна роль в організації та виконанні завдань територіальної оборони України належить Силам територіальної оборони ЗСУ.