Зеленський сказав про реалізацію пункту формули миру

Головна Сторінка » Зеленський сказав про реалізацію пункту формули миру

Усіх полонених українських військових і цивільних, депортованих дітей, кримських політичних вʼязнів, вивезені російськими окупантами сімʼї – всіх треба знайти і повернути.

Про це сказав президент Володимир Зеленський під час звернення до учасників Міжнародної платформи за звільнення незаконно утримуваних РФ цивільних осіб, повідомляє Gazeta.ua.

“Чим довше перебувають наші люди у російській неволі, тим складніше їм потім буде повертатись у нормальне життя. Маємо зробити все можливе і неможливе, щоб цей пункт нашої формули миру, а саме повернення усіх полонених і депортованих, – щоб все це було реалізовано”, – сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буданов розповів подробиці найбільшого обміну полоненими

Президент подякував усім, хто допомагає у звільненні українців з російського полону.

“Я дякую нашим всім посадовцям, інституціям, які працюють заради повернення українців. Дякую кожному міжнародному посереднику – державам і лідерам. Дуже важливо ні про кого не забути та знайти всіх: військових і цивільних, депортованих дітей, кримських політичних вʼязнів, вивезені сімʼї – всіх треба знайти і повернути”, – сказав Зеленський.

8 лютого з російського полону визволили 100 українців.

3 січня з російського полону визволили 230 захисників. 31 січня з ворожого полону визволили 207 військових і цивільних українців.