Зеленський відповів на “миротворчі” заяви Трампа

Головна Сторінка » Зеленський відповів на “миротворчі” заяви Трампа

Президент України Володимир Зеленський заявив про готовність зустрітися з експрезидентом США Дональдом Трампом, якщо той насправді має план щодо завершення, розв’язаної Росією повномасштабної війни.

Але за умови, що в того справді є відповідний план, заявив Зеленський в інтерв’ю The Sun.

“Якщо є реальний план. Будь ласка, покажи нам”, – сказав він.

У вересні Трамп, який сподівається знову балотуватися на пост президента США, заявив, що може завершити війну в Україні за один день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський заявив про ризик Третьої світової

Водночас Зеленський зауважив, що в цій війні було вже “достатньо слів”. Він пояснив, що будь-який план, котрий передбачає передавання РФ Донбасу та Криму, не є мирним планом. Це капітуляція.

У березні колишній президент США та ймовірний кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп пообіцяв своїм виборцям завершити війну в Україні за 24 години після свого обрання на другий президентський термін.

Президент України Володимир Зеленський сказав, що за 24 хвилини готовий пояснити колишньому лідеру США Дональду Трампу, чому він не зможе зупинити війну за 24 години.

Нещодавно Трамп знову заявив, що ще до інавгурації він врегулює війну між Росією та Україною. За його словами, це включатиме припинення “нескінченного потоку американських скарбів до України” та звернення до європейських союзників із проханням відшкодувати США витрати на відновлення запасів.