Зеленський закликав Трампа оприлюднити його “мирну формулу”

Головна Сторінка » Зеленський закликав Трампа оприлюднити його “мирну формулу”

У середу, 20 вересня, президент України Володимир Зеленський закликав 45-го президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа публічно презентувати свій “мирний план” щодо повномасштабної війни, розв’язаної Росією.

Водночас Зеленський в інтерв’ю Вольфу Бліцеру, яке відбулося після виступу на Генеральній асамблеї ООН, попередив, що будь-яка “формула миру”, за якою Київ відмовляється від своїх територій, неприйнятна, повідомляє CNN.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп неабияк радіє похвалі Путіна

“Якщо ідея експрезидента США полягає в тому, шоб забрати частину нашої території і віддати її російському диктатору Володимиру Путіну, то це не “мирна формула”, сказав український лідер.

Він наголосив, що існують “червоні лінії” у подібних планах.

Раніше Трамп ухилявся від відповіді, чи хоче перемоги України, та відмовився називати Путіна воєнним злочинцем. Він уже неодноразово виступав проти допомоги Україні, хвалив Путіна та лякав світ ядерною війною.

На початку квітня Трамп також зганьбився заявою про війну в Україні та російського диктатора. В інтерв’ю Fox News він сказав, що чудово порозумівся з Путіним, будучи при владі, і впевнений, що Росія виграє війну в Україні.