Зеленський запропонував ідею для країн Африки

Головна Сторінка » Зеленський запропонував ідею для країн Африки

Україна має намір залишатися гарантом продовольчої безпеки для багатьох країн світу, зокрема на Африканському континенті.

І доводить це конкретними кроками, забезпечуючи роботу “зернового коридору” попри всі спроби Російської Федерації завадити його функціонуванню. Про це президент Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю журналістам африканських ЗМІ.

Україна зацікавлена у партнерстві з державами Африканського континенту і готова провести зустріч Україна – Африканський Союз, також заявив Зеленський.

“Ми зацікавлені у стратегічному партнерстві між Україною й державами Африканського континенту. Наші відносини мають будуватися на взаємоповазі, повазі до територіальної цілісності, суверенітету, мови й традицій”, – сказав президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що буде з економікою України – прогноз від ЄС

“Буде найкраще, коли ми зможемо зустрітися з максимальною кількістю лідерів. Я хотів би мати можливість зробити зустріч “Україна – Африканський Союз” або “Україна – країни Африканського континенту”. Мені все одно, як називається формат, – головна ціль, щоб ми зробили максимум для досягнення стабільності і миру у світі”, – заявив президент.

Доповнюється.