fbpx

Зеленський заявив про переломний момент у війні і показав щемливі фото з Херсона

Головна Сторінка » Зеленський заявив про переломний момент у війні і показав щемливі фото з Херсона

Звільнення Херсона від окупантів є переломним моментом в російсько-українській війні.

За перемогу ще доведеться боротися, але вже зрозуміло, що вона буде за Україною, впевнений президент Володимир Зеленський. Про це заявив у Telegram 20 листопада і показав нові фото з деокупованого обласного центру.

За словами президента, визвольна операція наших Збройних сил у Херсоні є для України аналогією багатьох битв минулого, що ставали переломними моментами у війнах. Зеленський зазначив: такі битви символізували зміни, після яких люди вже знали, чия буде перемога хоча ще й доводилося воювати заради неї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де росіяни намагаються наступати та звідки тікають ‒ свіжі карти бойових дій

“Саме це ми відчуваємо зараз. Зараз, коли Херсон вільний”, наголосив президент.

11 листопада українські військові зайшли до Херсона, який понад вісім місяців перебував у російській окупації від 2 березня. Кадри зустрічі воїнів жителями міста розчулили весь світ.

Російське міноборони повідомило, що втеча окупантів з правого берега Херсонщини завершилася і загарбники “зайняли заздалегідь підготовлені оборонні рубежі та позиції” на лівому березі Дніпра. Загарбники назвали це “маневром”.

14 листопада президент Володимир Зеленський приїхав до звільненого від російських окупантів Херсона. Над містом офіційно замайорів прапор України.

Херсон мав символічне значення для президента РФ Володимира Путіна, оскільки став єдиним обласним центром, який вдалося тимчасово окупувати після 24 лютого. На оборону Херсона Москва спрямувала значні сили, зокрема й елітні частини повітрянодесантних військ, а також підкріплення з мобілізованих росіян.

Generated by Feedzy