fbpx

“Зеленський зрадник і працює в інтересах Росії. Але мій жест був імпульсивним” – Лерос

Головна Сторінка » “Зеленський зрадник і працює в інтересах Росії. Але мій жест був імпульсивним” – Лерос

Народний депутат Гео Лерос вважає, що вчинив неправильно, коли показав середній палець президенту Володимиру Зеленському з трибуни Верховної Ради.

Це було імпульсивне рішення, заявив він у коментарі для Gazeta.ua.

“Я не шкодую, але вважаю жест неправильним – у стінах Верховної Ради чи будь-де. Це була імпульсивна реакція. Мені систематично вимикали мікрофон саме тоді, коли я сказав, що Зеленський злив спецоперацію щодо вагнерівців. Очевидно, це болюча тема для президента. Тому вони поставили кишенькового Руслана Стефанчука (спікер Верховної Ради. – Gazeta.ua), який тепер завжди вимикатиме мікрофон, коли буде критика в бік Зеленського чи його команди”, – сказав нардеп.

Зеленський є зрадником України, додав Лерос.

“Ситуація не в тому, що він спершу був нормальним, а потім став поганим. Він одразу був поганим. Просто добре замаскувався і збрехав не 73, а 100 відсоткам населення. Країною керує зрадник. Це людина, яка працює в інтересах Росії. Бо одна із причин зливу спецоперації щодо вагнерівців полягала в тому, що ми мали наміри обмінятися полоненими. Але цього досі не сталося. Водночас ті 28 терористів могли бути чудовим генофондом для повернення понад 400 українців, які зараз перебувають у полоні РФ. Зеленський і Єрмак забрали в нас цю можливість”, – сказав нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весела Тимошенко й Лерос у компанії Порошенка: як працює Рада з новим пропускним режимом

Президент має піти у відставку.

“Це єдине правильне рішення в нинішній ситуації. Але він на таке не здатний. Бо ця людина відчула жагу влади. Те, що він зараз коїть у країні, означає лише одне: глава держави намагається встановити максимальний контроль над Україною”, – підсумував Гео Лерос.

4 листопада Гео Лерос виступав у Верховній Раді й назвав “головним зрадником” присутнього на засіданні президента Володимира Зеленського. Після цього нардепу вимкнули мікрофон і не дали договорити. Лерос показав главі держави середній палець і вийшов з-за трибуни.

Лероса звинуватили в хуліганстві в парламенті. Підозру за порушення громадського ладу йому вручили працівники Державного бюро розслідування.

Наступного дня йому вручили ще одну підозру за невиконання рішення суду, що набуло законної сили.

18 листопада Гео Леросу обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Нардеп мав здати закордонний паспорт.