fbpx

Зеленський зробив важливу заяву після переговорів зі США

Головна Сторінка » Зеленський зробив важливу заяву після переговорів зі США

Україна відчуває підтримку Сполучених Штатів Америки і особисто президента Джозефа Байдена у ці нелегкі часи боротьби.

Сьогоднішні переговори України та США були дуже плідними. Їхні результати матимуть відображення на полі бою, заявив 20 лютого президент Володимир Зеленський під час пресконференції з американським колегою у Києві, передає Gazeta.ua.

“Сьогоднішні переговори були плідними. Ми сподіваємося, що 2023 рік стане роком перемоги”, зауважив Зеленський.

Україну чекає дуже важкий період, але вона досягне “історичних досягнень” за допомогою США та країн-партнерів.

“Переговори були дуже важливими і дуже вирішальними. Результати обов’язково вплинуть на поле бою”, додав президент України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поремонтував взуття і перекусив перепічкою: мережі креативлять із приїзду Байдена

Президент України зазначив, що вони з Джо Байденом обговорили, зокрема, питання далекобійної зброї та зброї, яка ще може поставлятися в Україну. Сьогоднішній візит Байдена до Києва є найважливішим в історії двосторонніх відносин між країнами. Результати переговорів будуть відчутними у зміцненні оборони України.

“Цей перший за 15 років візит президента США до України. Найважливіший за всю історію українсько-американських відносин. Саме в цей період, тому що цей період – найскладніший період, коли наша держава б’ється за свою свободу та свободу всіх європейців, усіх людей вільного світу”, сказав Зеленський.

У понеділок, 20 лютого, президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден приїхав до Києва. Це перший офіційний візит Байдена в Україну за час його президентства. Президент США навідався до Києва до роковин повномасштабного нападу Росії.

Представники української та американської влади приїзд Байдена не анонсували з міркувань безпеки.

Generated by Feedzy