Зеленський зустрівся із новим прем’єром Великої Британії. Лондон озвучив меседж Путіну – фото

Головна Сторінка » Зеленський зустрівся із новим прем’єром Великої Британії. Лондон озвучив меседж Путіну – фото

Президент України Володимир Зеленський вперше зустрівся із новим прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером у Вашингтоні перед самітом НАТО.

Про зустріч Страмер розповів перед засіданням Євроатлантичної ради, повідомила “Європейська правда”.

Під час розмови йшлося про подальші потреби України.

“Для нас важливо сьогодні переконатися разом з союзниками, що є згода щодо цієї підтримки і що вона має бути підсилена”, – сказав британський прем’єр.

“Це також меседж для Путіна: рішучість НАТО сильніша ніж будь-коли, і НАТО єдиний як ніколи в історії і також абсолютно свідомий, чим є російська агресія”, – заявив Стармер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Данія та Нідерланди розпочали процес передачі Україні літаків F-16 – Блінкен

Прибувши на саміт НАТО, Стармер сказав, що щойно мав “дуже гарну зустріч” з президентом Зеленським, де “абсолютно чітко вказав, що зміна уряду у Великій Британії не має жодного значення для підтримки України”.

Стармер заявив, що його політична сила була єдиною щодо підтримки ще перебуваючи в Україні, а також згадав, що говорив із Зеленським телефоном одразу після набуття повноважень прем’єр-міністра минулого тижня.

Минулого тижня лідер Лейбористської партії Кір Стармер офіційно став новим прем’єр-міністром Великої Британії після зустрічі з королем. Того ж дня він провів телефонну розмову з Володимиром Зеленським.

Британський прем’єр підтвердив, що Україна може використовувати ракети Storm Shadow для знищення військових цілей на території Російської Федерації.