fbpx

Зеленський зустрівся з сенаторами США: головне, щоб діти пішли до школи

Головна Сторінка » Зеленський зустрівся з сенаторами США: головне, щоб діти пішли до школи

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 7 липня, зустрівся з сенаторами США Ліндсі Гремом і Річардом Блюменталем.

Політики прибули до Києва. Про це Зеленський написав у Telegram.

“Двопалатна та двопартійна підтримка для нас дуже важлива. Відчуваємо й цінуємо цю об’єднаність”, зауважив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Школам рекомендують навчання у дві зміни в разі нестачі місць в укриттях

За словами Зеленського, першочергове завдання України щоб до 1 вересня жінки з дітьми повернулися додому, а діти та студенти в свою чергу пішли до шкіл та університетів.

“Для нас сьогодні завдання номер один, щоб до 1 вересня жінки з дітьми змогли повернутися в Україну, щоб діти могли піти до школи, щоб студентство не виїжджало й могло піти в університети. Для нас дуже важливо зробити дві речі це відремонтувати школи, університети, а також мати потужну протиповітряну оборону”, зазначив він.

Тому Зеленський закликав сенаторів якомога скоріше надати Україніі сучасні системи протиповітряної оборони.

“Розраховуємо на підтримку Конгресу в питанні постачання сучасних систем протиповітряної оборони. Ми повинні забезпечити такий рівень безпеки неба, щоб наші люди не боялися жити в Україні”, написав Зеленський.

Сенатори в свою чергу запевнили, що продовжують працювати над тим, аби визнати Російську Федерацію країною-терористом.

Батьки школярів та студентів виступили проти поновлення очного навчання у закладах освіти до завершення воєнного стану та бойових дій на території України. Відповідна петиція набрала більше 25 тис. голосів менше, ніж за місяць.

Кабінет міністрів визначив тривалість навчального року під час дії воєнного стану. Навчальний рік почнеться 1 вересня, а закінчиться 30 червня 2023 року.

Головам місцевих військових адміністрацій і керівникам навчальних закладів доручили організувати початок навчального року залежно від безпекової ситуації в регіоні.