Зеленський звинуватив РФ у спонсоруванні терористичної організації ХАМАС

Головна Сторінка » Зеленський звинуватив РФ у спонсоруванні терористичної організації ХАМАС

Президент України Володимир Зеленський звинуватив Росію у спонсоруванні терористичної організації ХАМАС, яке веде війну проти Ізраїлю.

Глава держави визнав, що війна Ізраїлю та ХАМАСу вимагатиме від США фінансування та ресурсів одразу для двох конфліктів. Про це український лідер сказав в інтерв’ю NBC News.

Зеленський звинуватив Росію в тому, що вона відіграє роль в обох війнах, зокрема й спонсоруючи ХАМАС. Він наголосив, що “увесь світ повинен зробити все можливе, щоб зупинити цю війну” на Близькому Сході.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Україна не готова віддати свою свободу цьому чортовому терористу Путіну” – Зеленський

Крім того, глава держави підкреслив, що готовий хоч сьогодні поїхати до Ізраїлю. Водночас про точний час візиту наразі сказати важко.

“Важко сказати, тому що я президент країни, яка перебуває у стані війни, і ви знаєте, що на нашому полі бою дуже гаряче”, – зазначив Зеленський.

Зеленський наголосив, що будь-який можливий візит залежатиме від того, “що відбувається на полі бою” в Україні, та від можливості повернути на батьківщину українців, які наразі не можуть виїхати із зони конфлікту в Ізраїлі.

Україна розглядає можливість зміни своєї стратегії війни з РФ.

Зокрема, військові придумують різні плани, різні операції, щоб швидше просуватися вперед і завдавати несподіваних ударів по ворогу. Про це в інтерв’ю NBC News заявив президент Володимир Зеленський.

Зеленський також спростував нещодавні заяви американських військових, інших союзників і навіть головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про те, що війна зайшла в глухий кут після 20 місяців запеклих боїв.