Землю накрила магнітна буря червоного рівня. Скільки штормитиме і коли пік

Головна Сторінка » Землю накрила магнітна буря червоного рівня. Скільки штормитиме і коли пік

17 квітня пік сонячної активності досяг червоного рівня. К-індекс перевищив 6 балів.

Такі дані оприлюднив ресурс Meteoagent.

Магнітна буря накрила планету вже 16 квітня. Вона затягнеться на три дні – до 18 квітня. При цьому її сила буде змінюватися, якщо 16 і 18 квітня К-індекс перевищує 5, то 17 квітня зросла до 6 балів.

Це сталось через те, що Сонце випустило потік матеріалу у бік планети.

Сонце наближається до піку свого циклу активності, через що на ньому все частіше з’являються плями та відбуваються потужні спалахи. Вони можуть супроводжуватися корональними викидами маси, що викликають магнітні бурі на Землі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рожевий місяць у квітні: коли особлива повня і що треба зробити у цей день

15 квітня на Сонці стався спалах категорії М, який супроводжувався корональним викидом маси.

Як магнітні бурі впливають на людей

Подібні магнітні бурі можуть впливати не лише на супутники та зв’язок, але й на самопочуття метеозалежних людей та осіб з хронічними захворюваннями.

Вплив магнітних бур на організм людини може бути наступним:

погіршення настрою

занепад сил

головний біль

порушення сну

депресивний стан

стрибки артеріального тиску.

У деяких людей спостерігається ломота у суглобах, загострюються хронічні захворювання. Метеозалежні стають неуважними, конфліктними, неспокійними.

Явище, коли посеред дня на небі зникає сонце, здавна лякало людей і викликало чимало забобонів. На початку квітня 2024 року відбулося повне сонячне затемнення. Це сталося 8 квітня. Але в Україні, як і в усій Європі, явище побачити не вдалося.

Деякі езотерики та астрологи попереджають, що сонячне затемнення може впливати на психічний стан людини. Однак, інші філософії і вчення розглядають сонячне затемнення як символ очищення, перезавантаження та нового початку.