Жахлива атака під Херсоном: окупанти вдарили дроном по маршрутці – є жерти

Home Новини звідусіль Жахлива атака під Херсоном: окупанти вдарили дроном по маршрутці – є жерти

У передмісті Херсона російські ворог атакував маршрутний автобус із безпілотника.

Внаслідок атаки двоє цивільних загинули, ще 16 людей дістали поранення, серед них двоє – у важкому стані. Про це повідомила Херсонська окружна прокуратура.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали страшні наслідки ранкової атаки на Дніпро

За попередніми даними слідства, близько 08:30 російські військові скинули вибуховий пристрій з дрона на громадський транспорт, що рухався у передмісті обласного центру. У момент удару всі постраждалі перебували всередині маршрутки.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.

Наразі триває фіксація наслідків атаки. Правоохоронці документують черговий воєнний злочин російської армії.

У ніч на 9 серпня російські військові атакували Харківщину ударними БпЛА.

Влучання та пожежі зафіксовані у містах Балаклія та Чугуєво.

У Балаклії окупанти атакували центральну частину міста. Дрон влучив у приватне домоволодіння та нежитлову будівлю, виникла пожежа.

У Чугуєві в результаті атаки безпілотниками були поранені двоє людей, пошкоджено багатоквартирний будинок.