fbpx

Жінка намагалася продати немовля своєї подруги

Головна Сторінка » Жінка намагалася продати немовля своєї подруги

У Луцьку жінка намагалася продати немовля своєї подруги за $30 тис.

Оперативники внутрішньої безпеки та слідчі поліції Волині попередили злочин. Дитину передали лікарям, повідомила 23 березня пресслужба Офіса генпрокурора.

“26-річна жінка піклувалася про небажаного сина 23-річної подружки, якого та таємно народила вдома у квітні 2022 року і наступного ж дня після пологів віддала. Невдовзі волинянка вирішила продати 11-місячного хлопчика без укладання будь-яких передбачених законодавством України угод та складання документів щодо усиновлення”, ідеться в повідомленні.

Спочатку жінка піклувалася про немовля, переховуючи від сторонніх очей. Але потім, аби покращити своє матеріальне становище, почала підшукувати осіб, готових придбати дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арештували приховані активи дружини Медведчука на сотні мільйонів

Під час передачі хлопчика покупцю її затримали у Луцьку.

Слідчі поліції вже оголосили їй про підозру в торгівлі людьми. Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу. Після вивчення всіх обставин та фактів діям матері буде також надана правова кваліфікація.

У Києві в одній зі спеціалізованих клінік викрили схему торгівлі немовлятами, замасковану під сурогатне материнство. Факт незаконної торгівлі новонародженими оперативники документували понад два роки.

Generated by Feedzy