fbpx

Жінку знайшли повішеною після продажу квартири

Головна Сторінка » Жінку знайшли повішеною після продажу квартири

У Херсоні 65-річна жінка продала свою квартиру за низькою ціною, а через кілька днів її знайшли повішеною.

Пенсіонерка не залишила передсмертної записки. Гроші, які вона нібито отримала після угоди, не знайшли. Донька померлої запідозрила причетність до справи “чорних рієлторів”, розповіла “Першому регіональному”.

Так, пенсіонерка була повішена на мотузці зі складним вузлом, про який знають деякі моряки, проте звичайна жінка навряд чи змогла б зробити такий вузол. Крім цього, у договорі про продаж квартири стоїть не той підпис, який зазвичай використовувала пенсіонерка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Музиканта вбили заради двох квартир

Результати експертизи ще більше злякали жінку. В описі померлої був вказаний не той зріст, не той розмах рук. Також експерти чомусь вказали, що в пенсіонерки були органи, які насправді їй видалили ще за багато років до трагедії.

Дочка померлої також стверджує, що в описі тіла її матері були вказані не ті трупні плями. Так, на шиї пенсіонерки можна було побачити велику пляму, однак у висновку про нього нічого не сказано.

Тим часом квартира вже отримала нового власника. Хтось купив нерухомість і вже почав там ремонт. Однак жінка не має наміру здаватися – вона регулярно ходить в поліцію і не дає правоохоронцям закрити справу.

На Сквирщині в Київській області знайшли в лісі тіло невідомої жінки. Смерть потерпілої настала в результаті удушення близько двох тижнів тому, за висновком судово-медичної експертизи.

За кілька годин поліцейські встановили особу потерпілої жінки. Нею виявилася 36-річна одеситка. За словами рідних, вона два тижні тому продала квартиру в Одесі й потім із нею пропав зв’язок.