ЖК “Паркове Місто” — найкраща інфраструктура та сімейне благополуччя

Головна Сторінка » ЖК “Паркове Місто” — найкраща інфраструктура та сімейне благополуччя

Чи впливає місце існування на щастя людини? Як місце існування впливає на психологічне і фізичне здоров’я людей? ☘ Живи в гармонії з природою!

Чи впливає середовище проживання на щастя людини? Відповідає фахівець ЖК “Паркове Місто”

Сьогодні є багато досліджень про те, наскільки задоволені своїм життям люди у великих містах, зокрема й фундаментальні. Всі вони показують, що головна характеристика, яка впливає на цей показник, це сімейний добробут. Друге ж місце займає середовище проживання людини. Саме про те, як другий показник впливає на “рівень щастя”, розповість у цій статті спеціаліст ЖК “Паркове Місто”.

Як середовище проживання впливає на психологічне і фізичне здоров’я людей

Всесвітня організація охорони здоров’я ще 40 років тому проводила дослідження, в яких вказувалося, що якість довкілля впливає на здоров’я людини на 20%. Сьогодні ж варто припустити, що через стрес, надлишок інформації, вплив екології та інших факторів зовнішнього середовища, цей показник становить 50-70%.

Доведено, що емоції й поведінка людини залежать від навколишнього ландшафту. Люди, які живуть у “кам’яних джунглях” набагато частіше хворіють і страждають на ментальні проблеми, ніж люди, які живуть у зоні, де є велика кількість дерев, садів, клумб і парків. Не можна не відзначити, що саме цей фактор впливає на те, що нас часто тягне на море, ліс, гори, на берег річки чи озера. Під час споглядання природної краси у нас відбувається стимуляція життєвого тонусу, цей процес також заспокоює нервову систему.

Чому забудовники висаджують дерева у своїх житлових комплексах?

За останніми дослідженнями, люди, які мешкають біля парку, набагато рідше стикаються з тривожністю та депресією. Вони проживають щасливіше життя, ніж ті, хто купує квартиру посередині мегаполіса. Саме це сьогодні беруть до уваги забудовники під час проєктування своїх комплексів.

На озеленення житлових зон також вплинули дослідження фахівців із візуальної екології. Вони стверджують, що для мешканців великих міст дуже важливо уникати повторюваності та монотонності. Людині дуже важко перебувати в зоровій одноманітності й тут на допомогу приходить ландшафт навколо будинку: чим більше його елементів люди бачать навколо, тим краще це позначається на їх емоційному стані. Також фахівці наголошують, що немає нічого страшного в тому, що зелений масив може бути включений до архітектурної забудови. Головне, щоб прибудинкові простори та самі будівлі були з індивідуальними особливостями, що допоможе людині щодня помічати нові деталі.