Журавок фінішувала сьомою у спринті на чемпіонаті Європи з біатлону

Головна Сторінка » Журавок фінішувала сьомою у спринті на чемпіонаті Європи з біатлону

У німецькому Арбері в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбулася жіноча спринтерська гонка.

Чемпіонкою Європи стала Раґнільда Фемштейневік, срібну медаль здобула німкеня Франциска Ґільдебранд, а бронза у ще однієї представниці Німеччини Яніни Ґеттіх.

У складі збірної України найкращою стала Юлія Журавок, яка закрила всі мішені та посіла сьоме місце. Ольга Абрамова з одним промахом стала 28-ою. Анастасія Меркушина та Віта Семеренко не закрили по три мішені, у них 40 та 51 місця відповідно.

Чемпіонат Європи у німецькому Арбері завершиться 30 січня.. Біатлоністи візьмуть паузу на зимову Олімпіаду в Пекіні.