fbpx

Журналістка пояснила, чому ОП так швидко відреагував на гулянку Зеленського в Карпатах

Головна Сторінка » Журналістка пояснила, чому ОП так швидко відреагував на гулянку Зеленського в Карпатах

Офіс президента не реагує на розслідування Bellingcat, водночас оперативно прокоментував журналістський матеріал про відпочинок Володимира Зеленського на дні народження Андрія Єрмака, бо тема – зрозуміліша суспільству.

Про це сказала головна редакторка “Української правди” Севгіль Мусаєва в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Вагнергейт – дуже незручна тема. Історія з гвинтокрилами дуже зрозуміла усім людям. Вагнергейт – досить складно зрозуміти – спецоперація, військова група Вагнер. Незважаючи на резонанс, який є.

А щодо використання гвинтокрилів – це насправді гучно і це дуже зрозуміла історія. Чиновники використовують державне майно для святкування своїх власних ювілеїв. Тому потрібна була така швидка реакція, оскільки воно відразу мало ефект інформаційної бомби”, – пояснила журналістка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мережі вибухнули фотожабами про гулянку Зеленського і Єрмака з гвинтокрилами

Водночас в ОП так і не пояснили, чому Зеленський поїхав у резиденцію “Синьогора”.

“Президент сказав, що він поїхав до Гути, до своєї резиденції, але не пояснив, чому він це зробив. Також не пояснив, навіщо йому було використовувати державні гвинтокрили”, – зауважила Мусаєва.

Зеленський з Єрмаком “максимально маскувалися, щоб їх не змогли вичислити журналісти”, сказала головред УП.

“Незрозуміло, чому Андрій Єрмак у своєму пості розповідає про понеділок. Ми не запитуємо про понеділок. І жодним чином не зазначає, де він був у неділю. Скориставшись гвинтокрилом вилетів до державної резиденції “Синьогора”, – зауважила Мусаєва.

Президент Зеленський вихідними відгуляв день народження Єрмака на державній дачі “Синьогора”, повідомив 24 листопада журналіст Михайло Ткач.

Використовували гелікоптери Державної служби надзвичайних ситуацій та ЗСУ або Національної гвардії для доставляння людей до резиденції в Карпатах.

В ОП відреагували через дві години після публікації. Заявили, що президент користується резиденцією і гвинтокрилами згідно з протоколами.