fbpx

Журналісти потролили Зеленського чебуреком

Головна Сторінка » Журналісти потролили Зеленського чебуреком

Жодного представника польських ЗМІ в Україні не запросили на пресмарафон президента Володимира Зеленського. У зв’язку із цим знайшлися ті, хто покликав главу держави до кафе.

Про це повідомив журналіст Radio Wnet Павло Боболович у Facebook.

“Оскільки ми не можемо взяти участь у вашій пресконференції, то, беручи до уваги значення польсько-українського партнерства й значення України для наших читачів, глядачів і слухачів, ми запрошуємо вас, пане президенте, на чебурек і розмову”, – ідеться в дописі.

Час і місце можливої зустрічі польські кореспонденти не повідомили. Однак заявили, що готові врахувати зайнятість Зеленського й підлаштуватися під його графік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Коли ви перестанете лазити?” – охоронець Зеленського журналісту

26 листопада Володимир Зеленський проводить пресмарафон у столичному коворкінгу State Arsenal. Офіс президента анонсував, що буде 30 запитань до Зеленського. Пресконференція триватиме 3 год.

На захід запросили лише 32 ЗМІ. З іноземних – Reuters, Deutsche Welle, AFP, Bloomberg і BBC. Такий список ЗМІ сформували для розмови з президентом, щоб було комфортно, сказав прессекретар Зеленського Сергій Никифоров.