Журналісти розповіли, як підозрюваного у хабарництві “слугу” випустили за кордон

Головна Сторінка » Журналісти розповіли, як підозрюваного у хабарництві “слугу” випустили за кордон

Обвинувачений у хабарництві депутат Київської міської ради від партії “Слуга народу” Владислав Трубіцин виїхав з України, скориставшись листом від начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова.

Про це повідомили журналісти проєкту “Схеми” на “Радіо Свобода”.

Завдяки листу депутат виїхав у Польщу через пункт пропуску “Рава-Руська” ввечері 13 травня на власному автомобілі Mercedes S 600.

Це зробив за три дні до засідання Вищого антикорупційного суду, де розглядається справа, у якій Трубіцин проходить обвинуваченим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардеп-“слуга” гріється у Болгарії під час війни і катається на Mercedes за 7 млн грн

“Схеми” мали змогу ознайомитись зі змістом цього листа. У ньому очільник ГУР звернувся до керівника Державної прикордонної служби із проханням посприяти “безперешкодному перетину кордону” для виїзду у закордонне відрядження”, повідомляють.

Вчора Трубіцин вдруге не з’явився на засідання суду. Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала клопотання про оголошення депутата у міжнародний розшук.

Також САП вимагатиме стягнення 9 млн 886 тис. грн застави у дохід держави.

Трубіцина і ще п’ятьох осіб затримали торік у лютому на одержанні 1,26 млн грн хабаря за сприяння в організації роздрібної торгівлі у столиці.

Національне антикорупційне бюро показало відео хабаря. Детективи виймали з пакета пачки купюр номіналом 1000 і 500 грн.

Того ж місяця депутат вийшов із СІЗО під заставу. Його виключили з партії “Слуга народу”.