Жителів Херсонщини закликали покинути область через контрнаступ ЗСУ

Головна Сторінка » Жителів Херсонщини закликали покинути область через контрнаступ ЗСУ

Жителям тимчасово захопленої Херсонщини варто покинути область, а хто не може готуватися до бойових дій, шукати укриття, воду та їжу.

Про це в ефірі телемарафону заявив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський, який попередив громадян про контрнаступ ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ готуються до контрнаступу на Херсон: депутат розповів подробиці

“Все ж таки потрібно виїжджати нашим людям. Я знаю, що це дуже важко і не всі мають можливість, але треба це робити. Хто ніяк не може це зробити – треба готуватися до того, що знадобиться знову укриття, знову необхідно підготувати запас води, певний запас їжі для того, щоб пережити наступ наших військ”, – наголосив він.

Соболевський зазначив, що на Херсонщині останнім часом у ЗСУ все більше успіхів.

“Ми розуміємо, що наші хлопці будуть працювати максимально акуратно, хірургічно, щоб зберегти кожне життя, але війна є війна”, – зауважив він.

Російські окупанти продовжують тактику артилерійсько-мінометних обстрілів та атаки системами залпового вогню, крилатими ракетами по позиціях українських захисників і населених пунктах на півдні України.

У тимчасово захопленому Херсоні росіяни спалюють тіла, щоб приховати втрати.