Жителям Бєлгородської області РФ пропонують евакуюватися в Україну

Головна Сторінка » Жителям Бєлгородської області РФ пропонують евакуюватися в Україну

Російські військові продовжують хаотичний обстріл Бєлгородської області.

Через це легіон “Свобода Росії” заявив про відкриття гуманітарного коридору для росіян, які хочуть евакуюватися вглиб України. Про це йдеться у повідомленні легіону в Telegram.

За словами, бійців, це нібито погоджено зі Збройними силами України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Партизани РФ поставили Кремль перед гострою дилемою

“Намагаючись хоч якось завдати удару по наших силах, ворог вогнем заливає населені пункти, не зважаючи на цивільні втрати. З огляду на загрозу для цивільного населення, ми погодили з українським командуванням відкрити гуманітарні коридори для бєлгородців, які потерпають від обстрілів армії режиму. Тож усі, кому необхідна допомога, за добровільною згодою можуть бути евакуйовані вглиб України для надання притулку та всіх необхідних базових потреб”, ‒ йдеться у повідомленні.

Для цього росіянам потрібно звернутися до представників легіону “Свобода России” або Російського добровольчого корпусу і попросити про притулок.

За словами бійців, вранці 3 червня зафіксовані удари артилерії по населених пунктах Шебекино, Нова Таволжанка, Муром та інших. Вони також оприлюднили відео обстрілу села Муром.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України прокоментував останні події у Бєлгородській області РФ. Росіянам варто звикати до вибухів, заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

У Росії в ніч проти 1 червня на Бєлгородщині сталася чергова “бавовна”. Губернатор Бєлгородської області РФ В’ячеслав Гладков повідомив про обстріл міста Шебекіно. Відомо про щонайменще двох постраждалих.