Зірка “Жіночого Кварталу” розлучилась з чоловіком після 10 років шлюбу

Головна Сторінка » Зірка “Жіночого Кварталу” розлучилась з чоловіком після 10 років шлюбу

Українська акторка, зірка “Жіночого Кварталу” Ольга Жуковцова розлучилась з чоловіком – Дмитром.

Пара була в шлюбі 10 років. В інтерв’ю Славі Дьоміну жінка зізналась, що розійшлась з коханим у перший день повномасштабного вторгнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лілія Подкопаєва приїхала з чоловіком на випуск до прийомного сина в Америку

“Ми зараз офіційно розлучені. 24 лютого 2022 року. Це не через його травму. Але коли це сталося, я проклинала все життя, а життя навкруги триває. І я постійно з ним, проходжу всі страждання з ним. Я зрозуміла, що ми не цінуємо те, що у нас є. І ще вважаю, що жінка не має ставати повністю твоєю медсестрою. Так дуже сильно змінюються ролі. Мені не вистачило сміливості іноді відходити від його болі. Брати вихідні, знайти тих, хто доглядатиме за ним… Я з ним проговорювала, але “класичні” відповіді людей, які не хочуть йти до психотерапевтів: “Це ти ко*нч*на. У мене все гаразд”, – зі сльозами пригадала Жуковцова.

Ольга і Дмитро познайомилися під час в гри КВК 20 років тому. Через п’ять років почали зустрічатися. У шлюбі в них народився син. Зараз він живе з батьком у Туреччині.

Українська співачка Наталка Карпа переживає кризу в стосунках з чоловіком-військовим Євгеном Тєрєховим. Зірка зізналась, що зараз намагається розібратися, чи є кохання між ними.