Зловили бойовика, що “здавав” українців на російських блокпостах

Головна Сторінка » Зловили бойовика, що “здавав” українців на російських блокпостах

Служба безпеки викрила ще одного ворожого поплічника, який співпрацював з російськими військами під час окупації частини Миколаївщини.

Наразі зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 12 років тюрми, повідомила 2 лютого пресслужба СБУ.

“Затримали бойовика, який під час битви за Миколаївщину здавав українців на російських блокпостах. Фігурантом виявився мешканець Снігурівщини. Після її захоплення він допомагав загарбникам перевіряти місцевих жителів, які намагалися виїхати на підконтрольну Україні територію. Для цього зловмисник добровільно зголосився “чергувати” на російських блокпостах, що були розташовані на виїздах з населеного пункту”, – звітує відомство.

Там він зі зброєю в руках зупиняв автомобілі українців та відбирав у них мобільні телефони, паспорти та інші документи для “перевірки”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зрадниця хотіла шпигувати за ЗСУ з прифронтового магазину

“Потім фігурант виводив людей з авто і пропонував їм залишитися на окупованій частині регіону та співпрацювати з рашистами. Загарбники “конфісковували” транспортні засоби, гроші та інші особисті речі потерпілих. Однак під час звільнення Снігурівки російські окупанти покинули свого поплічника у місті і не взяли його з собою, коли тікали на лівобережжя Херсонщини”, – сказано в повідомленні.

Тривалий час зловмисник переховувався від правосуддя на території регіону. Для цього намагався бути “непомітним” та періодично змінював адреси проживання.

Його розшукали і затримали на деокупованій території області. На підставі зібраних доказів зраднику повідомили про підозру.

На Дніпропетровщині затримали посадовця Укрзалізниці, який шпигував за військовими ешелонами ЗСУ. Контррозвідка Служби безпеки провела спецоперацію у Дніпрі, в результаті якої затримала ще одного агента ФСБ. Ним виявився посадовець однієї із вузлових станцій Укрзалізниці.