ЗМІ оцінили мільйонні статки Шуфрича у доларах

Головна Сторінка » ЗМІ оцінили мільйонні статки Шуфрича у доларах

Статки підозрюваного у державній зраді народного депутата від забороненої партії “Опозиційна платформа За життя” Нестора Шуфрича становлять щонайменше $100 млн.

Про це повідомив сайт Forbes.

“Здебільшого це готівка”, пишуть.

За повідомлленям ЗМІ, Шуфричу належить 6,5% Київського річкового порту.

Forbes, посилаючись на публіну інформацію, розповіли про продаж Шуфричем 50% Нафтогазвидобування за $96 млн.

“Достеменно невідомо, як він розпорядився цими грошима. Вартість його задекларованої нерухомості (наприклад, два будинки у Козині на 700 та 330 кв м) суттєво менша за $96 млн, тому в інфографіці вказана саме готівка як основні статки”, повідомляють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОПЗЖ заборонили, а Шуфрич шикує: показали маєтки родини нардепа

За даними аналітичної платформи YouControl, Шуфрич є власником мисливського клубу та має 25% частку у неприбутковій компанії з роздрібної торгівлі авто ТОВ “Рейтинг”.

За даними декларації за 2020 рік, він увійшов до переліку нардепів, які задекларували найбільше готівки 146,5 млн грн. Після зупинки електронного декларування, їхня доля невідома.

“У 2015-2017 роках декларації Шуфрича рясніли мільйонами гривень доходу, десятками квартир і земельних ділянок, кількома будинками, авто, колекціями ікон, живопису, фарфору та зброї”, повідомляють.

У 2018 році Шуфрич задекларував 156 видів вогнепальної зброї.

15 вересня Служба безпеки України повідомила Шуфричу про підозру у державній зраді.

За даними слідства, Шуфрич виконував завдання від колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента ФСБ, а одним із завдань колишнього “регіонала” була підривна діяльність в інформаційній сфері. СБУ повідомила про російську агентуру в Україні.

Суд обрав Шуфричу запобіжний захід тримання під вартою на два місяці без права внесення застави.