“Знаєш, як важко бути клоуном”: ветеран Олексій Литвиненко три роки волонтерить в “Охматдиті”

Головна Сторінка » “Знаєш, як важко бути клоуном”: ветеран Олексій Литвиненко три роки волонтерить в “Охматдиті”

Ветеран Збройних Сил України Олексій Литвиненко три роки волонтерить у Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит”. У костюмі клоуна розважає дітей, які проходять лікування від онкологічних захворювань.

“Армії віддав майже третину свого життя. Почав службу у 2012 році в Феодосії у складі 1 окремий батальйон морської піхоти. А трохи більш як рік тому був змушений звільнитися за станом здоров’я. Навесні 2014 року не зрадив присязі і в складі рідного батальйону вийшов на материкову Україну”, – пише благодійний фонд допомоги армії “Повернись живим” у Facebook.

З 2014-го Олексій Литвиненко воював на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ветеран Петро Коханюк зібрав тисячі доларів для армії на заробітках

“Якщо упустити сухі біографічні дані, то Льоша це гумор, підтримка і неочікувані рішення. Нам довелося познайомитися з ним у військовому шпиталі в 2016 році, коли був поранений його побратим, – пишуьб волонтери. – Жодного разу, коли він був у Києві, не пройшов повз ті жовті мури на Печерську завжди готовий прийти і допомогти. Олексій один із тих, хто може весь день 31 грудня ходити палатами шпиталю у кумедній новорічній шапці, розносити пораненим гостинці і створювати неймовірну атмосферу. А для тих, хто залишається зустрічати Новий Рік у шпиталі, далеко від дому і рідних, з важкими пораненнями це дуже важливо і цінно. Кілька років тому, Льоша сказав: “Ти знаєш, як важко бути клоуном!”. Тоді здавалося, що це жарт, але ні вже три роки Олексій – волонтер у “Охматдиті”. Він одягає свого червоного носа і йде веселити діток, які проходять лікування”.

Фонд “Повернись живим” забезпечив навчальний клас одного з підрозділів Сил спеціальних операцій комплексом альпіністської підготовки. Його розробив інструктор ССО у співпраці з професійними військовими та цивільними альпіністами. У військовому відділі фонду опрацювали запит спецпризначинців та завдяки пожертвам благодійників профінансували виготовлення та встановлення комплексу. Загальна вартість проекту склала 100 тис. грн.